Дитячий фотоконкурс від СК «Княжа Лайф VIG»: «Я та мій найкращий друг!»

Нагадуємо!!!! триває !!!!
Дорогі друзі!

Княжа-лайф-1
Традиційний дитячий фотоконкурс від страхової компанії «Княжа Лайф VIG» цьогоріч присвячений дружбі. Адже справжня дружба — це цілий світ, повний таємниць і секретів, вигадок, витівок і радощів! Це і величезна радість від спілкування, і вміння справлятися з проявами власного егоїзму, і повага до думки інших людей, і бажання приходити на допомогу, співчувати і співпереживати, бути добрим і щедрим, уважним і турботливим. Якщо у мене є друг, значить, я – щасливий! Адже разом ми – сила, здатна здолати будь-які труднощі та життєві негаразди!

Для участі у фотоконкурсі з 1 вересня по 30 листопада 2017 року зробіть одне авторське фото зі своїм другом, опублікуйте пост з хештегом #ятамійдруг у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook, в якому розкажіть про Вашу дружбу а також додайте саме фото та отримайте можливість виграти один з цікавих та корисних призів!

У фотоконкурсі мають право брати участь діти, онуки та племінники клієнтів ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG» у віці до 16 років.

Автори ТРЬОХ кращих фото отримають один з чудових призів:

1 місце – СМАРТФОН;

2 місце — ПЛАНШЕТ 7’’;

3 місце — CТИЛЬНИЙ РЮКЗАК!

Крім цього, будуть визначені переможці 10-ти заохочувальних призів, які отримають ФІРМОВІ БЕЙСБОЛКИ! Кожному переможцю буде вручено ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ!
ОНЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK ВІДКРИТО ДО 30 ЛИСТОПАДА 2017 року!
Умови голосування: Голосувати за вподобане конкурсне фото можуть як учасники конкурсу, так і відвідувачі сторінки. Свій голос можна віддати тільки за одне фото. У разі «накручування» голосів фото з групи буде видалятися.
Переможці фотоконкурсу будуть обрані за підсумками наради експертного журі, а переможець, що набере найбільшу кількість, «лайків», отримає Приз глядацьких симпатій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

azartplaykasinoo.com