ЛСОУ взяла участь в розширеному засіданні Правління УСПП та Антикризової ради громадських організацій України

10 червня Український союз промисловців і підприємців провів спільне розширене засідання Правління УСПП та Антикризової ради громадських організацій України.

Учасники засідання обговорили поточну соціально-економічну ситуацію та надали пропозиції щодо впровадження невідкладних заходів покращення бізнес-клімату, стимулювання розвитку ринків, нарощування експорту та зазначили, що існує ціла низка невирішених проблем. Також розглядались питання забезпечення ефективних комунікацій бізнесу та влади.

Учасники зазначили, що бізнес продовжує потерпати від валютних обмежень, зростання тарифів, надмірного податкового навантаження. Немає обґрунтованих розрахунків реальних фінансових потреб бізнесу щодо переходу української економіки на європейські стандарти, технічні регламенти,  пропозицій щодо  їх компенсації.

Серед певних позитивних моментів експерти зазначили певну лібералізацію роботи інвесторів та незначне зростання роздрібного товарообороту — +2,5%.  Водночас продовжує скорочуватися експорт , в тому числі до країн-членів ЄС – на 2,7%. При цьому основні товарні позиції України – це сировина — 70-75%,  продукція АПК, хімія, метали.

Щоб  підвищити  ефективність спільних дій в економічній сфері експерти підготували конкретні рекомендації до урядового  плану дій на 2016 рік, який наразі доопрацьовується.

Лігу страхових організацій України на засіданні представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк, який звернув увагу присутніх на необхідність дієвих змін у податковій системі, узгодження дій у грошово-кредитній сфері, важливість державно-приватного партнерства та впровадження сучасних європейських стандартів ведення бізнесу.

Засідання відбулось за участі представників центральних органів державної влади, бізнесу та громадських об’єднань з усіх областей України, ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

azartplaykasinoo.com