МТСБУ: Українські водії охоче врегульовують ДТП самостійно

Українці стали частіше врегульовувати ДТП за допомогою «європротоколу» (добровільна форма врегулювання ДТП, де вину встановлюють учасники ДТП самостійно, не викликаючи поліцію). За даними першого кварталу 2016 року 15% заяв на виплату страхового відшкодування були оплачені на основі складеного учасниками ДТП «європротоколу», а це кожне сьоме звернення до страховика за договорами ОСЦПВ. Станом на кінець березня було врегульовано 4567 вимог за допомогою «європротоколу», тоді як за аналогічний період 2015 року – вдвоє менше – 2162 вимоги.

Зростає і середня виплата за «європротоколом».  Після підвищення лімітів за «європротоколом» до 50 тис. грн. у лютому 2016 року середня виплата за ним  збільшилась на 20% і склала 6,7 тис. грн. «Поступове зростання суми виплати за «європротоколом» свідчить про те, що водії готові врегульовувати більшість ДТП самостійно, не остерігаючись, що розмір шкоди буде вищим, ніж допустимий страховий ліміт в 25 тис грн. за майновими збитками, що врегульовуються в рамках «європротоколу», — зауважив Володимир Шевченко, генеральний директор МТСБУ.

Загалом, сума страхових премій за договорами ОСЦПВ за результатами першого кварталу 2016 року склала 777,6 млн. грн., збільшившись на 28,1% в порівнянні з 2015 роком. Сума здійснених страхових відшкодувань  склала 327,1 млн. грн, що свідчить про зростання суми виплат на 33,9%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

azartplaykasinoo.com