Президент ЛСОУ з нагоди професійного свята Дня журналіста нагородив представників засобів масової інформації

Президент ЛСОУ Олександр Філонюк з нагоди професійного свята Дня журналіста і за багаторічну працю, професіоналізм, вагомий внесок в розвиток страхування та відданість своїй праці нагородив представників засобів масової інформації Дипломами ЛСОУ «За внесок у розвиток страхування в Україні».

Вітаючи запрошених представників засобів масової інформації з Днем журналіста, Президент ЛСОУ Олександр Філонюк наголосив, що Ліга страхових організацій України традиційно в усі часи тісно співпрацювала і співпрацює з професійними журналістами, високо цінує професійну і об’єктивну роботу ЗМІ в галузі страхування, і виступає за подальший розвиток в Україні незалежних засобів масової інформації.

В ході зустрічі учасники обмінялись думками з актуальних проблем, питань та перспектив розвитку страхування в Україні, розглянули питання іміджу страхової галузі у суспільстві та популяризації страхування. Свою точку зору з цих питань висловили професіонали журналістики Лідія Гришан, Микола Михайлович Степанов та Володимир Васильович Гуцол.

Також учасники зустрічі поділились своїми професійними планами, обмінялись словами взаємної подяки за співпрацю, та погодились щодо необхідності проведення таких зустрічей на постійній основі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

azartplaykasinoo.com