У травні СГ «ТАС» компенсувала автовласникам 8,45 млн. грн.

СГ «ТАС» представила звіт по виплатах за договорами автострахування за травень 2016 року. Загальна сума страхових відшкодувань склала 8 446 327 грн. З них на договору КАСКО припадає 3 120 362 грн., на ОСЦПВ — 5 325 965 грн.

У травні СГ «ТАС» врегулювала низку великих страхових подій за полісами КАСКО. Тільки за чотирма договорами було виплачено 1 048 244 грн. У всіх випадках мали місце суттєві пошкодження автомобілів в результаті ДТП, відповідно розміри відшкодувань по кожному з них – понад сто тисяч гривень.

Найбільша сума в розмірі 442 800 грн. була відшкодована власнику автомобіля Jeep Grand Cherokee, знищеного в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом. Місце страхової події — Дніпропетровська область.

Також у травні був компенсовані збитки в розмірі 331 068 грн. за пошкодження вантажного автомобіля MAN в результаті наїзду на огорожу. Епізод стався на трасі Київ-Одеса в Одеській області.

Крім того, СГ «ТАС» виплатила страхову суму автовласникові з Дніпропетровська за постраждалий у пригоді Mercedes-Benz – він зіткнувся з трамваєм. Обсяг пошкоджень оцінений у 174 376 грн.

Ще один наїзд на огорожу був здійснений в Київській області автомобілем DAF. Випадок спричинив серйозні наслідки для транспортного засобу — воно було повністю знищено. Розмір компенсації згідно договору КАСКО склав 100 000 грн.

Всього у травні СГ «ТАС» врегулювала 757 страхових подій з автострахування. З них 250 — за договорами КАСКО та 507 — по ОСЦПВ. Страхувальники отримали відшкодування збитку в повному обсязі у встановлений законодавством термін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

azartplaykasinoo.com